SVEIKI ATVYKĘ Į
LIFE AXELERATOR
2019

Hi I'm         
Jeremy Jackson
 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas porta orci ut nisi laoreet, eget hendrerit nisi sagittis. Nam rutrum, arcu vel pellentesque interdum, risus est sodales purus, sit amet congue felis felis non metus. Aliquam nunc ante, venenatis facilisis scelerisque in, vehicula sit amet mauris. Curabitur tempor ullamcorper porta. Quisque et massa in massa ullamcorpe .

 Consectetur id vel elit. Etiam eleifend urna ac mauris sollicitudin, eget porta enim fringilla. Morbi ultricies orci a bibendum varius. Nulla facilisi. Aenean sagittis pharetra augue, quis viverra leo fermentum consectetur. Pellentesque viverra dui vitae nisl blandit eleifend. Nam laoreet semper felis at luctus. Quisque eget commodo magna.

 Maecenas consequat quis magna pellentesque tincidunt. Suspendisse potenti. Quisque lacus sapien, suscipit a malesuada et, laoreet et eros. Mauris malesuada aliquet odio, in vulputate magna commodo sed. Phasellus non pretium elit. 
Life Axelerator 2019
LIFE AXELERATOR 2019 – tai 2 dienų motyvacinė edukacinė konferencija visapusiškai tobulėti norintiems žmonėms.
Santykiai
Santykiai su savimi bei artimais žmonėmis
Finansai
Karjera. Verslas
Asmeniniai, šeimos finansai. 
Sveikata
Aktyvumas, mityba, sportas
Dvasingumas
Emocijos. Sąmoningumas
Pasiruošę sužinoti daugiau?
ŠIUO METU VYKSTA
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
Rezervuok sau vietą už GERIAUSIĄ kainą
MES PASITIKIME ŠIAIS DIDŽIŲJŲ POKYČIŲ MEISTRAIS
LIFE AXELERATOR LEKTORIAI:
Santykiai kiekvieno mūsų gyvenime yra esminiai – daugiau nei 50 metų JAV vykdyti tyrimai parodė, kad žmogaus laimė priklauso būtent nuo ryšių su artimaisiais žmonėmis. Arnas savo pranešimo metu atskleis daug faktų ir pateiks praktinių patarimų, kaip pagerinti savo santykius su svarbiausiais žmonėmis.
Arnas Markevičius
Santykių meistras
Dažnai vengiame kalbėti apie nepatogius dalykus, tačiau kaip kitaip keisti savo ir kitų gyvenimus? Podkastų lyderis, verslininkas ir motyvatorius Vadimas Zizas skatina atsibusti iš vidutinybės miego, išdrįsti keisti savo mąstymą ir tapti pagarbos vertu žmogumi. Lektorius savo pavyzdžiu įrodo, kad žmogus visada gali rinktis, su kuo bendrauti, kuo tikėti ir ką pasiekti.
Vadimas Zizas
Renginio organizatorius
Sveikata – pats didžiausias turtas, kurį turime ir privalome saugoti. Šiuolaikinis žmogus didžiąją dienos dalį praleidžia sėdėdamas prie kompiuterio ir laisvalaikiu ne tik nesportuoja, bet dar ir netinkamai maitinasi. Nenuostabu, kad tokį gyvenimo būdą vainikuoja vis prastėjanti fizinė savijauta. Alanas įkvėps judesiui ir papasakos viską, ką turi žinoti kiekvienas sveikas žmogus. 
Alanas Dzeranovas
Sporto meistras
Žmogus yra emocijų ir instinktų sąlygojamas biologinis kūnas, kuriam be galo svarbu išmokti tinkamai elgtis su savo emocijomis – jas valdyti taip, kad sprendimai būtų priimami tik šaltu protu. Remigijus pasidalins vertingomis įžvalgomis, kaip gyvenime išvengti neteisingų sprendimų ir išsiugdyti emocinį atsparumą.
Remigijus Savickas
Emocinio intelekto meistras
Finansai daugeliui dar ir šiandien yra sudėtinga tema: esame linkę demonizuoti pinigus ir taip sumažiname savo sėkmės galimybes. Čia padėti gali tik finansinis raštingumas – juk kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo suvokti pinigų veikimo principus ir mokėti elgtis su savo pajamomis. Jurijus papasakos, kaip padidinti savo sąskaitą banke ir susidraugauti su asmeniniais bei šeimos finansais.
Jurijus Clavas
Finansų meistras
Įvairiausių pavojų, pagundų ir streso pilname gyvenime itin lengva pasiklysti ir pamiršti apie savo tikrąjį AŠ. Paulius kalbės apie tai, kaip išlikti adekvačiu su savimi ir artimais žmonėmis bei padės suprasti, kaip gyventi klausant širdies ir vidinio balso.
Paulius Rakštikas
Sąmoningumo meistras
Alex Monaco
Gyvenimo provokacijų meistras
Gyvename beveik neribotų galimybių laikais, todėl turime vis didesnių ambicijų. Jei yra noras pasiekti užsibrėžtą tikslą, galima rasti ir efektyvių jo įgyvendinimo būdų. Tačiau pirma reikia aiškiai įsivardinti, kur einama ir ko siekiama. Didysis provokatorius, populiarusis rašytojas Alex Monaco yra pasiruošęs atskleisti pačias netikėčiausias įžvalgas, kaip teisingai suformuluoti savo tikslus ir juos drąsiai įgyvendinti.

Romualdas Mačiulis
Vertybių meistras
Vertybės. Kiekvienas iš mūsų turim skirtingus tikslus gyvenime bei vertybes. Iki galo neišsiaiškinę pastarųjų, yra itin sudėtinga eiti tikslo link, nes nevisada tikslai atitinka vertybes. Romualdas savo pranešimo metu suteiks visas reikiamas technikas, kurių dėka dalyviai išsiaiškins savo tikrąsias vertybes.
Jolanta Chlevickienė
Moterų motyvacijos meistrė

Moterys dažniau abejoja savimi, todėl praleidžia daug puikių pasiūlymų ir sunkiau realizuoja save. Visada drąsiau imtis pokyčių, kai egzistuoja stiprus bendruomenės palaikymas. Supratusi šį esminį moteris jungiantį bruožą, Jolanta ėmėsi projekto „Turtinga moteris“. Lietuvoje organizuojamų populiarių mokymų, stovyklų, konferencijų ir socialinių iniciatyvų autorė pasakos, kaip sėkmingai užmegzti naudingus ryšius ir įgyvendinti svajones.
KĄ APIE MUS SAKO DALYVIAI:
Business Axelerator 2018m. Spalis
MB "Gyvenimo Akseleratorius" | naryste@lifeacademy.lt | +37065219404